Obchodní podmínky

SÍDLO FIRMY A KORESPONDENČNÍ ADRESA

Martina Kmecová
IČ: 08010412
Sídlo firmy a korespondenční adresa: Trnkovo nám. 1112/3, Praha 5, 152 00
Podnikatel je zapsán do živnostenského rejstříku Magistrátu hl. města Prahy. Nejsem plátcem DPH.

 

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

Fotografické služby v oboru dětské, rodinné. Portréty převážně v exteriéru, ve studiu nebo u Vás doma.

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakékoli komerční, propagační účely, či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Neretušované fotografie a jejich náhledy není dovoleno kdekoli zveřejňovat nebo je jakkoli upravovat, nejsou výsledným dílem a jsou určeny výhradně pro výběr k retuši. Berte prosím na vědomí, že nemáte nárok na poskytnutí neupravených (neretušovaných) fotografii bez vodoznaků k náhledu a souborů v RAW formátu. Vaše osobní údaje (jméno, e-mail, tel. číslo atd.), budu zpracovávat ve smyslu zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů.

 

DŮLEŽITÉ:

Objednáním na focení automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a srozumění s nimi. Souhlasíte se zveřejněním fotografií na Facebooku, webových stránkách a Instagramu autora. V případě potřeby pro reklamní účely jako je vizitka, dárkový poukaz atd.. Pokud si nepřejete, aby Vaše fotografie byly uveřejněny, je nutné mě předem o Vašem rozhodnutí informovat.

 

OBJEDNÁNÍ TERMÍNU

Objednat se můžete přes kontaktní formulář na webových stránkách, e-mailem, přes zprávy na FB nebo telefonicky. Objednací doba se odvíjí od momentální obsazenosti. Ideální je  objednat se alespoň 2 týdny předem. V případě akčního focení jsou termíny vypsané pod akční nabídkou. V případě nepříznivého počasí, se venkovní focení přesouvá na nejbližší volný termín. V případě mé dovolené nebo nemoci mé nebo mé rodiny se doba úměrně prodlužuje.

Fotím v exteriéru, ve svém studiu nebo u Vás doma. Fotím v týdnu po 17:00 hodině nebo o víkendu hned ráno a pozdě odpoledne, kdy je nejideálnější světlo na venkovní focení. Mám vlastní domácí studio, které využívám výhradně na tématické focení a portrétní fotografii, které bude několikrát v roce zveřejněné na mých FB stránkách.

 

MÍSTO FOCENÍ

Můžeme se domluvit na Vašem oblíbeném místě nebo u Vás doma. Fotím pouze v hl. m. Praha.

 

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ, ÚPRAVY A RETUŠE

Do 7 pracovních dnů po uskutečněném focení obdržíte e-mailem odkaz na stránky (www.uschovna.cz), kam Vám zašlu dle nejlepšího zvážení užší výběr neupravených náhledů opatřených vodoznakem, ze kterých si budete moci vybrat fotky k finální úpravě (nad rámec balíčku za příplatek 100 Kč/ks). Vždy mi posílejte čísla vybraných fotografií. Všechny Vámi vybrané fotografie prochází základní retuší tj. ořez, kontrast, jas, barevné úpravy, doostření, drobné kosmetické vady – akné, modřiny, škrábance.

Fototografie upravuji dle svého vkusu a stylu, proto se prosím podívejte na mou práci.

Důvodem pro reklamaci není ani Váš nesouhlas s mým fotografickým stylem a autorským pojetím díla.

Nespokojenost s vlastním vzhledem není důvodem k reklamaci fotografií.

 

DOBA DODÁNÍ A PLATBA

Doba dodání fotografií je do 2–4 týdnů od data zaslání vybraných náhledů a uhrazení faktury. Cena za vybraný foto balíček se hradí bankovním převodem. Jako variabilní symbol platby použijte číslo objednávky. Platby v hotovosti nepříjmám. Finální fotografie zasílám vždy až po úhradě celé částky a to v digitální podobě přes úschovnu v JPG formátu.

Vaše fotografie archivuji maximálně po dobu 5 měsíců.